Firma ODEMA CZ s.r.o. vznikla transformací firem SMG Uherský Brod a firmy TEXFO Frýdek - Místek, které působí na českém trhu již od roku 1992. Firma je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 24664.

Naše firma patří mezi moderní obchodně-výrobní společnosti a našim hlavním výrobním programem je produkce dámské a pánské středně těžké a těžké konfekce. Díky pečlivému přístupu ve vývoji střihové dokumentace, kvalitě materiálů a důkladnému dílenskému zpracování, představují námi nabízené výrobky vysoký standard konfekce.

Kolekce je tvořena s předstihem a objednávky jsou zpracovávány ve velmi krátké době, což umožňuje prodejcům pružně reagovat na požadavky trhu. Naše nejnovější kolekce jsou představovány dvakrát ročně (vždy před počátky sezón jaro/léto a podzim/zima) na prestižním mezinárodním veletrhu módy STYL v Brně.

Zárukou dobré spolupráce s naší firmou je nejen dlouholetá spokojenost našich klientů, ale i jejich stále rostoucí počet. Naše firma nabízí také řadu služeb a mimo velkoobchodní činnosti má i několik maloobchodních prodejen.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi představíme aktuální kolekci našeho výrobního programu. Případná návštěva naší firmy nás velice potěší a budeme se snažit ze všech sil vyhovět Vám i Vašim požadavkům.

Jaroslav Fojtík
Jednatel společnosti